جوانساژی واژن با ThermiVa چیست و مزایای آن کدامند ؟ این روش چگونه انجام می شود؟

جوانسازی واژن با ThermiVa چیست ؟

جوانسازی واژن روشی است که هدف آن “سفت کردن” عضلات واژن است . این روش را می توان به دلایل زیبایی یا برای حل مشکلات مربوط به سن انجام داد. برخلاف بسیاری از روش های جوانسازی واژن ، ThermiVa محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. زیرا یک جایگزین بدون درد و غیر جراحی در برابر روشهای تهاجمی است. این تنها درمان در نوع خود است . دراین روش از رادیو فرکانس کنترل شده دما برای سفت شدن بافت واژن داخلی و خارجی استفاده می شود.

این نوع درمان توسط FDA تأیید شده است زیرا غیرتهاجمی ، غیر هورمونی و غیر جراحی است. شل شدن بیش از حد عضلات واژن به دلیل افزایش سن و به ویژه پس از زایمان طبیعی اتفاق بسیار شایع است. آسیب واژن نه تنها می تواند باعث کاهش احساس در حین رابطه شود ، بلکه می تواند رضایت جنسی را کاهش دهد. انرژی به کار رفته در طول درمان جوانسازی واژن باعث بازسازی کلاژن می شود. در نتیجه به تقویت ساختارهای پشتیبانی واژن کمک می کند. در طی این درمان خاصیت ارتجاعی پوست و عضلات واژن نیز افزایش می یابد.

جوانسازی واژن با ThermiVa چیست؟

این روش یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال یک روش غیر جراحی با حداقل زمان هستند. این درمان 40 دقیقه ای می تواند در مطب انجام شود. در این نوع درمان نیازی به بیهوشی نیست. با استفاده از یک میله الکترود انرژی فرکانس رادیویی کنترل شده برای گرم کردن ملایم بافت های مورد هدف استفاده می شود. بیماران می توانند بسته به خواسته های فردی خود ، لبیا ها ، کانال واژن یا هر دو را درمان کنند.

گرمای تولید شده توسط رادیو فرکانس باعث انقباض بافت ها می شود . در طی این نوع درمان بافت های ولوواژینال خارجی و داخلی سفت می شوند. تولید کلاژن نیز تحریک می شود تا مناطق تحت درمان قرار گیرد. برای دستیابی به نتایج مطلوب ، بیماران باید طی سه ماه تحت سه درمان مجزا قرار گیرند. سه روش 30 دقیقه ای برای هر بیمار وجود دارد که فاصله آنها یک ماه است. بیماران می توانند در همان روز پس از درمان به کار یا فعالیت های عادی خود برگردند.

مزایای جوانسازی واژن به روش ThermiVa چیست ؟

- سفت شدن واژن: این روش باعث کاهش سستی واژن می شود که برای بیمار و همسر وی قابل توجه است.

- سفت شدن ولوو / لبیای خارجی: ThermiVa باعث سفت شدن بافت های خارجی و کاهش افتادگی می شود.

- اصلاح خشکی واژن: این نوع درمان باعث لطیف تر و ضخیم تر شدن پوست و رطوبت داخلی و خارجی می شود. برای کسانی که خشکی واژن را تجربه می کنند این روش بهترین گزینه است.

- کاهش بی اختیاری ادراری: بیماران پس از درمان با ThermiVa اغلب دچار کاهش بی اختیاری یا نشت می شوند.

- افزایش رضایت جنسی: با این روش بیماران می توانند افزایش حساسیت واژن ، انقباضات عضلانی هماهنگ تر ، قوی تر و توانایی دستیابی به ارگاسم های قوی تر را داشته باشند.

- بر خلاف روش های جراحی لابیاپلاستی ، در این روش هیچ جای زخمی وجود ندارد.

- سفت شدن مناطق درمان فوری خواهد بود و طی چند هفته با تولید کلاژن بهبود می یابد.

  • بیماران می توانند پس از آن سریعا به روال زندگی روزمره خود برگردند. حتی می توانند فعالیت جنسی را از سر بگیرند.

ادامه نوشته جوانسازی واژن را بطور کامل در وبسایت کلینیک جوان بوکان بخوانید

--

--

کلینیک زیبایی جوان با همکاری خانم دکتر همتیان متخصص پوست و آقای دکتر ظاهریانی متخصص چشم در زمینه های زیبایی،پوست و چشم در بوکان فعالیت دارد | https://jwanclinic

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
کلینیک جوان

کلینیک جوان

کلینیک زیبایی جوان با همکاری خانم دکتر همتیان متخصص پوست و آقای دکتر ظاهریانی متخصص چشم در زمینه های زیبایی،پوست و چشم در بوکان فعالیت دارد | https://jwanclinic